Stichting PJS | Jongerenwerk | Bernadette van Ginkel

Bernadette van Ginkel

secretariaat

Bernadette van Ginkel ondersteunt de medewerkers van de stichting en van een aantal klanten op secretarieel gebied.

info@plattelandsjongeren.nl

030-276 9869

Christel Klok | Plattelandsjongeren

Christel Klok

communicatiemedewerker

Christel werkt als communicatiewerker voor NAJK. Zij is onder andere verantwoordelijk voor de website, social media en het ledenblad BNDR.

christel@plattelandsjongeren.nl

030-27 69 863

Helmy | Plattelandsjongeren

Helmy Smakman

financieel medewerker

Helmy ondersteunt onze stichting en een aantal van onze opdrachtgevers met de financiële en projectadministratie.

helmy@plattelandsjongeren.nl

030-27 69 814

Jannyke van Ballegooijen | Stichting PJS | Jongerenwerk

Jannyke van Ballegooijen

projectleider

Jannyke van Ballegooijen heeft een CMV achtergrond en werkt als projectmedewerker bij Stichting Plattelandsjongeren en als regiomanager bij PJNL.

jannyke@plattelandsjongeren.nl

030 276 9850

Stichting PJS | Jongerenwerk | Jeroen Wolters

Jeroen Wolters

bestuursondersteuner

Jeroen Wolters is bestuursondersteuner van GrAJK. Hierbij werkt hij nauw samen met Sieta van der Kamp.

jeroen@plattelandsjongeren.nl

030-27 69 844

Lenore Walsweer | Stichting PJS | Jongerenwerk |

Lenore Walsweer

Secretariaat

Lenore Walsweer ondersteunt de medewerkers op secretarieel gebied. Ze werkt ook voor enkele klanten.

info@plattelandsjongeren.nl

030-276 9869

marloes van schaik | najk | stichting pjs | jongerenwerk

Marloes van Schaik

projectleider

Marloes van Schaik werkt als projectleider voor het NAJK en Stichting PJS. Met passie en betrokkenheid zet ze zich in voor jonge boeren en tuinders in de acquisitie en realisatie van projecten.

marloes@plattelandsjongeren.nl

030-27 69 855

Mike Slot | plattelandsjongeren.nl

Mike Slot

projectleider

Mike Slot is werkzaam als projectmedewerker bij Stichting Plattelandsjongeren en als regiomanager bij PJNL. Hij heeft een achtergrond als bestuurskundige.

mike@plattelandsjongeren.nl

030 - 276 9875

Neline Both

algemeen secretaris

Neline Both is algemeen secretaris van Nederlands Agrarisch Jongeren Kontakt (NAJK). Dit bestaat uit inhoudelijke en organisatorische sturing geven aan de kernactiviteiten, belangenbehartiging, ondersteuning van het dagelijks bestuur, projectmanagement en relatiebeheer.

neline@plattelandsjongeren.nl

030-27 69 864

Reinder-Jan | Plattelandsjongeren

Reinder Jan Wagevoort

projectmedewerker

Reinder Jan is projectmedewerker bij NAJK. Hij zorgt voor de zichtbaarheid van NAJK op beurzen en evenementen en geeft gastlessen over actuele onderwerpen in de agrarische sector.

reinderjan@plattelandsjongeren.nl

030-27 69 872

Stichting PJS | Jongerenwerk | Sieta van der kamp

Sieta van der Kamp

secretariaat

Sieta van der Kamp biedt secretariële ondersteuning aan de noordelijke besturen en regiocoördinatoren; AJF, GrAJK en DAJK.

sieta@plattelandsjongeren.nl

0512-30 52 85